Hakkımızda

Ekibin kuruluş hikayesi çok ciddi profesyonel girişimlere dayanmaktadır, Ekip yöneticilerimiz Mustafa AKSÖZ ve Yasemin AKDENİZ Dumlupınar Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünü okuduktan sonra kararlı bir şekilde gayrimenkul sektörüne giriş yapmışlardır, bölümü okumuş olmanın en büyük avantajlarını müşterilerine yaşatıyorlar, okulda öğrendikleri gerek hukuksal gerekse sektörel tüm bilgilerini kendilerini yükseltirken, müşterilerini de memnun eden en değerli referansları edinmelerini sağlamıştır.  Okul döneminden bu yana aralarında olan saygılı ve dürüst iletişimi Plus Gayrimenkul firmasını kurarak taçlandırmışlardır.  Firmamızda emlak ve emlak yönetimi mezunu kişilerin yanı sıra  ekipte yer alan tüm profesyoneller kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Firmamızın en büyük güvencesi , genç , dinamik, proaktif, enerji dolu ekibinin yanı sıra Maslak Bölgesini avucunun içi gibi bilmesine bağlıdır. Maslak'ta bulunan tüm gayrimenkul projelerinin gerek mülk sahibi tarafını  gerekse'de müşteri kanalını çok iyi tanıyor ve ulaşılabilir bir referans ağına sahip olan firmamız iki tarafında menfeattine gelişecek şekilde gelen talepleri değerlendirmektedir. Müşterilerimizin ev arayışlarına hızlı,  doğru rakamlarda geri dönüşler yaparak ev satın alınması /kiralanması aşamasında gerekli olan tüm süreçlerde A'dan Z'ye bizzat sonucu elde edene kadar takip etmekteyiz. Hizmetlerimiz ile alakalı yelpaze genişletmek maksadı ile düzenli olarak eğitim seminerlerine katılmakta ve hayatımızdaki en değerli şeyin bilgi ve teknolojiyi doğru kullanmak olduğunu bilmekteyiz. Teknoloji ve bilgiyi doğru şekilde kullanarak yıllardır müşterilerimizi ya ev sahibi yaptık yada evlerine doğru ve güvenilir rakamlardan alıcılar bulduk. 

Müşteri datalarımızın gücü ve güncelliği ile takdir kazanarak daima müşterilerimize en kısa sürede kiracı ve alıcılar bulmak için hem internet üzerinden tüm yayın organlarını kullanarak hemde eski veya maslak bölgesinde yer alan çoğu firmanın iletişim kanallarını, referanslarını ve daha öncede destek vermiş olduğumuz eski müşteri kaynaklarımızı kullanmaktayız. İşimize olan bağlılığımız sonucunda hayatına dokunduğumuz müşterilerimizin yüksek çoğunluğu bizlere canı gönülden referans olmakta ve çevresininde doğru bir hizmeti , güvenilir ve dürüst ellerden almasına bir noktada destek olmakatadırlar.

Örneklendirmek gerekirse ; Alman Konsolosluğu / Alman-Türk Ticaret Odası / Çin Konsolosluğu / Macaristan Konsolosluğu / Kore Konsolosluğu / Mısır Konsolosluğu / Suudi Arabistan Konsolosluğu / General Elektrik Firması / British American Tobacco Firması / Maslak Ericsson Ekibi / Samsung / Akbank Genel Müdürlük / Yapı Kredi Genel Müdürlük / Garanti Bankası Genel Müdürlük / İNG Bank  Genel Müdürlük / Işık Menkul Değerler - GKFX Firmlası gibi çok sayıda firma ile birebir çalışmaktayız. Konsolosluklar ve Maslak’ın iş merkezi olmasının avantajlarından hem biz hemde müşterilerimiz faydalanmaktadır.

Maslak Bölgesinde pazarladığımız projeler özetle şu şekilde'dir ; Maslak 1453 Sitesi , Maslak Mashattan Sitesi , Maslak Eclipse Sitesi , Vadistanbul Sitesi , Maslak Ağaoğlu Myhome Sitesi , Spine Tower , İstinyapark Evleri ve 42 Maslak projeleridir. 

Sektör anlamında destek aldığımız firmalara gelecek olursak , Expat getiren Rolacation firmaları ile çok güzel işbirliklerimiz vardır, Ayrıca Yurt içi ve yurt dışında acentası olan bir çok turizm ve danışmanlık firmaları ile birebir takip ettiğimiz işler olmakla birlikte bir çok Arap/ İngiliz/ Çin'li / Kore'li/ Japon / Ukrayna'lı/ Rus vb gayrimenkul ofislerinin Türkiye tarafını temsil eden temsilcilerle ortak çalışmalar yapmaktayız.

Ayrıca İstanbul'da varolan tüm emlak firmaları ile ortak ve senkron bir şekilde işbirlikleri yapmaktayız. Maslak Bölgesinin profesyonel çalışan ve maslak bölgesine sürekli müşteri getiren tüm emlak firmaları ile paylaşımlı çalışmamızın haklı kârını mülk sahiplerimiz yaşamaktadırlar.

Sektörde tamamen proje odaklı çalışmanın müşterilerimize kazandırdığı en büyük kazanç ise tüm maslak projelerinde dilediği büyüklükteki daireleri nokta atışı yaparak bulmamızdır.